Регіон: вся Україна, м. Київ (Провулок Деревообробний, 5)
Оновлено:
Лимонна кислота Е330 в мішках по 25кг
Країна виробник: Китай
Спосіб видобутку з фруктів та овочів не є економічним, а саме широке використання лимонної кислоти у всьому світі в харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості, спонукало до винайдення нових технологій, які надали можливість отримати кислоту, яка поводиться як природний консервант. (//ukrgo.com.ua)
На початку двадцятих років XX століття дійшли до найоптимальнішого методу - вирощування шляхом бродіння. Почали використовувати поверхневе та занурене (глибоке) бродіння солодких відходів цукрового виробництва — патоки (меляси), викликаного пліснявими грибами роду Aspergillius niger (Аспергиллиус Нігер). Занурені культури - це культури, в яких мікроорганізми ферментують із субстратів, що містяться в рідких середовищах.
Сучасна технологія виробництва лимонної кислоти досить складна, енерго- і водоємна, що вимагає не тільки спеціального устаткування, але і дотримання високих санітарно-гігієнічних нормативів. Як наслідок, на підприємствах невеликої і середньої потужності виробляють лимонну кислоту поверхневим методом культивування, при цьому немає ніякої гарантії стабільної якості отриманого продукту.
Глибинний метод економічно вигідний тоді, коли потужність заводу перевищує 2500 тонн лимонної кислоти в рік. Тому саме великі виробництва, як правило, забезпечують стабільно високу якість лимонної кислоти.